Ogólnopolski Harcerski Rajd Wisła

Chorągiew Mazowiecka ZHP

Witamy na nowej stronie Harcerskiego Rajdu „WISŁA” :)

Kontakt

KOMENDA RAJDU

  • hm.  Andrzej Gorczyca – Komendant Rajdu

(tel. 502 603 649, e-mail: skarbnik@mazowiecka.zhp.pl)

  • hm. Joanna Banasiak – Z-ca  Komendanta Rajdu ds. programowych

(tel. 508 269 062, e-mail: joanna.banasiak@mazowiecka.zhp.pl)

  • hm. Tomasz Sobolewski – Z-ca  Komendanta Rajdu ds. organizacyjnych

(tel. 531 992 915, e-mail: tomasz.sobolewski@mazowiecka.zhp.pl)

  • hm. Cezary Supeł – Członek Komendy

(tel. 504 297 611, e-mail: cezary.supel@mazowiecka.zhp.pl)

  • hm. Waldemar Gorczyca – Kwatermistrz Rajdu

(tel. 603 391 171)

  • phm. Piotr Brzyski – Członek Komendy

(e-mail: piotr.brzyski@zhp.net.pl)

  • pwd. Krzysztof Wdowiński  – Członek Komendy

(tel. 508 079 872, e-mail: krzysztof.wdowiński@zhp.net.pl)

KOMENDANCI TRAS

  • TRASA NR I – hm. Katarzyna Brzyska

(tel. 609 483 507, e-mail: katarzyna.brzyska@zhp.net.pl)

  • TRASA NR II – hm. Janusz Banasiak

(tel. 602 574 280, e-mail: jbanasiak@plocman.pl)

  • TRASA NR III – hm. Mariusz Łakomski

(tel.698 678 811, e-mail: mariusz-lakomski@wp.pl )

  • TRASA NR IV – phm. Barbara Zdankiewicz

(tel. 691 947 100, e-mail: sochaczew@zhp.pl)

  • TRASA NR V – pwd. Michał Pikulski

(tel. 783 994 142, e-mail: harcerzestarsi@mazowiecka.zhp.pl)

  • TRASA NR VI – pwd. Agata Łukaszuk

(tel.785 637 321, e-mail: ratownictwo@mazowiecka.zhp.pl)

  • TRASA NR VII – hm. Dariusz Kalota

(tel. 606 470 066, e -mail: dariusz.kalota@mazowiecka.zhp.pl)

  • TRASA NR VIII – hm. Andrzej Markowski

(tel. 508 966 668, email: andrzej.markowski@mazowiecka.zhp.pl)